» » "Шетел тілінен бастауыш білім беру" мамандығының 4(9)А тобында "Teacher's land" атты дипломалды іс тәжірибенің қорытынды конференциясы өтті.

✅Наурыз айының 29 - жұлдызы күні  "Филология" бөлімі, "Шетел тілінен бастауыш білім беру" мамандығының 4(9)А тобында "Teacher's land" атты дипломалды іс тәжірибенің қорытынды конференциясы өтті.✔️Конференцияда машықкерлер тәжірибеде қолданған әдіс - тәсілдерін ортада көрініс арқылы қойды. Ашық сабақтың, тәрбие сағатының түрлерін, ата - анамен жұмыс, қмж үлгілерін, басқа да құжат түрлерінен көрме ұйымдастырды.✔️Шараға қатысқан ұстаздар мен білімгерлер болашақ мамандардың практика кезінде өткізген жұмыстарының куәсі болды. Санаулы уақыттан кейін ұстаз атанатын студенттер өздерін кәсіби шеберлігімен таныта білді. ✔️Директордың өндірістік тәжірибе жөніндегі орынбасары Нұргүл Еділқызы конференцияға қатысып, мемлекеттік практикадан өтіп келген студенттердің жұмысын бағалады. Әдіскер Құралай Ғибратжанқызына алғыс білдірді.