» » БОЛАШАҚ МАМАН — ЕЛ ТІРЕГІ

БОЛАШАҚ МАМАН — ЕЛ ТІРЕГІ

✅тақырыбымен “Өнер және мәдениет” бөлімі “Хореографиялық өнер” мамандығының 4(9) ХӨ тобында мемлекеттік іс-тәжірибе жұмысын қорытындыдау конференциясы өтті. ✔️Машықкерлер дипломалды тәжірибесін келісім шарт бойынша балабақшалардан, қалалық мәдениет сарайлары мен ауылдық мәдениет үйлерінен, өнер мектептері мен облыстық драма таетрдан өтіп келді. ✔️Олар тәжірибе кезінде мәдениет сарайында өтетін түрлі ұйымдастыру жұмыстарымен танысып, сыныптан тыс іс шаралар мен шығармашылық үйірмелердің жұмысын жүзеге асырды. ✔️Конференцияға қатысушылар эстетикалық талғаммен қойылған билерді тамашалап, практика кезінде өткізілген жұмыстардың куәсі болды. Кәсіби шығармашылық қабілеттерін нығайта түскен бишілерді көрді.✔️Шараға директордың өндірістік тәжірибе жөніндегі орынбасары Нұргүл Еділқызы қатысты. Болашақ мәдени ағарту саласының мамандары мен әдіскерлер - Анна Анатольевнаға, Заря Мизамқызына, Гүлнар Төлегенқызына алғысын білдірді.