» » “Бастауыш сыныпта білім беру” мамандығының 2-курс студенттері "Сыныптан тыс жұмыс технологиясы" педагогикалық практикасының қорытынды конференциясын өткізді.

“Бастауыш сыныпта білім беру” мамандығының 2-курс студенттері "Сыныптан тыс жұмыс технологиясы" педагогикалық практикасының қорытынды конференциясын өткізді. Жетекшісі: Орақова Назерке Ақанқызы.
✔️Қаладағы №21 Ж. Жабаев атындағы, №27 И.Тайманов атындағы, №19 Қ.Сәтбаев атындағы орта мектептерде тәжірибеден өтіп келген машықкерлер теориялық білімдерін практикада ұштастыра білді. ✔️Олар тәрбие жұмысы жоспарын жасақтап, бастауыш сынып мұғалімімен бірге ата-аналарымен бірлескен жұмыс жасады. Бастауыш сынып оқушыларының тәртібі мен іс-әрекетіне педагогикалық зерттеу жүргізді.✔️Сыныптан тыс тәрбие сағаттарын ұйымдастырып, "Көшбасшыңа сен" жане "Отбасы- бақыт мекені" тақырыбындағы тәрбие сағаттарынан үзінді көрсетті. Ситуациялық сұрақтар арқылы таңдаған мамандықтарының маңызын аша түсті. ✔️Конференцияға колледж директоры Айжан Сарсенқызы мен директорлың өндірістік тәжірибе жұмысы жөніндегі орынбасары Нұргүл Еділқызы қатысып, алғашқы практикаларын сәтті қорғаған студенттерді жетістіктерімен құттықтады.