» » ⚜️“Филология” бөлімінің 3(9)жк тобында “Қыз тәрбиесі-ұлт тәрбиесі” атты тақырыппен дөңгелек үстел форматында тәрбие сағаты

⚜️“Филология” бөлімінің 3(9)жк тобында “Қыз тәрбиесі-ұлт тәрбиесі” атты тақырыппен дөңгелек үстел форматында тәрбие сағаты өтті. Топ жетекшісі: Қалағанова Гүлнар Салахаддинқызы.
⚜️Мақсаты: қыз баланы ұқыптылыққа, тазалыққа, үлкенді және достарын сыйлауға үйрету. Қыздардың мінез тұрақтылығын қалыптастыра отырып инабаттылыққа, әдептілікке, ізет пен мәдениеттілікке тәрбиелеу. ⚜️Шараның барысында қыздар арасында түрлі сұрақтар талқыланып, пікірталас өткізілді. 3(9)жк тобының студенттеріМұхамметжанова Алтынай, Нұрлыбек Айша, Ғаббасова Жанерке, Жұмағұлова Жанель тақырыпқа сай қазақ ақындарының өлеңдерін оқыды.
⚜️Колледж ұстаздары мен студенттерінен сұхбат алынып, бейнежазба көрсетілді. Сол бойынша аруларымызға арнап өзінің ақыл-кеңесін ұсынған Гүлнар апай сөзінің соңын Ақұштап ақынның “Сіңліге сыр” өлеңімен аяқтады. Тәрбие сағаты Ғалымжанова Аружанның әсем әнімен өрнектелді.