Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі мен 19 Қ.Сәтбаев атындағы мектеп- гимназия арасындағы "Тoday's Skills-Tomorrow's Careers" атты мұғалім мен машықкер байланысындағы ынтымақтастықты нығайту мақсатында 4а,4ә сыныптарында озық тәжірибеге негізделген "Technology" тақырыбында заманауи сабақ үлгісі көрсетілді.Сабақта машықкерлер колледжде алған теориялық білімдерін практикамен ұштастыра отырып,оқытудың түрлі әдіс-тәсілдерін(Brain-storming activity,Free method,Magic eyes,Inside out) қолданып,Learning Apps,Wordwall cайттары арқылы интерактивті тақтамен тапсырмалар орындатып,оқушылар жоба қорғады. Оқушыларға өз-өзін бағалау мақсатында дескрипторлар беріліп,кері байланыс жасалды.Осындай сабақ беру нәтижесінде мұғалім мен машықкер арасында ынтымақтастық орнап,болашақ мұғалімдер өздерінің кәсіби құзіреттіліктерін қалыптастыра алды.