» » Сыбайлас жемқорлыққы қарсы іс-қимыл агеннтігінің Атырау облысы бойынша департаментінің бас маманы Гаухар Қазиханқызымен колледж оқытушыларына кездесу

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 26 ақпан күні ҚР мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққы қарсы іс-қимыл агеннтігінің Атырау облысы бойынша департаментінің бас маманы Гаухар Қазиханқызымен колледж оқытушыларына кездесу өтті. 2018 жылдың 10 қаңтардағы Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың жолдауында көрсетілген Сыбайлас жемқорлықты болдырмау,алдын алу мақсатындағы бөлімі таныстырылып, осы мәселелерге нақты тоқталды.Сондай ақ 2014 жылдың 29 желтоқсанында Елбасының жарлығымен сыбайлас жемқорлықты түбегейлі жоюға арналған, "ҚР 2015-2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын" қабылданғаны, осы бағытта іс-шаралар жүргізуді және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды айтып өтті.