» » 1-сәуір Күлкі күніне орай колледж студенттері арасында "Көңілді тапқырлар алаңын" ұйымдастырды

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің белсенді студенттері 1-сәуір Күлкі күніне орай колледж студенттері арасында "Көңілді тапқырлар алаңын" ұйымдастырды. Әр бөлімнен жаңа командалар құрылды.
"KESHю", "Стипендия" , "Филологтар". Ойынға колледж атынан облыстық лигаға өнер көрсетіп жүрген "Бәсеке"құрамасы өз өнерлерін көрсетті.
Ойын соңында 1-орынды "Стипендия" командасы жеңіп алды. Топ жетекшісі Тлегенова Арайлым.