» » Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 2018 жылдың 13 сәуір айында "Бүгінгі білімді жас-ертеңгі білікті маман" атты түлектерді жұмысқа бөлу жәрмеңкесі өтті.

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 2018 жылдың 13 сәуір айында "Бүгінгі білімді жас-ертеңгі білікті маман" атты түлектерді жұмысқа бөлу жәрмеңкесі өтті. Шараны колледж директордың ғылыми істері жөніндегі орынбасары Г.Қ.Баймұханова ашып,мақсатына тоқталды.
Басты мақсат: түлектердің еңбекке толық орналасуын қамтамасыз ету.Жәрмеңкеге облыстық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру, ОББ ,ҚББ, аудандық ББ, қалалық мектеп және балабақша, оқу аударма орталықтарынан өкілдері қатысты.Мекеме тарапынан қажет мамандыққа сұраныстары қанағаттандырылып,оқу орнына деген шексіз ризашылықтарын білдірді.