» » "Мектеп" бөлімінде 9-мамыр Жеңіс күніне орай "Ұлы Жеңіс -жасасын!" тақырыбында тәрбиелік шара өтті

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің "Мектеп" бөлімінде 9-мамыр Жеңіс күніне орай "Ұлы Жеңіс -жасасын!" тақырыбында тәрбиелік шара өтті.
      Мақсаты:Студенттерді адамгершілікке, отанын сүюге, оны қорғауға баулу. Отанға деген сүйіспеншілігін арттыру. Оларға патриоттық тәрбие беру. Студенттерді Ұлы Отан соғысында қазақстандықтардың ерлік істерімен танылған батырларын таныстыру, бейбіт өмірге жете алмаған, ерлікпен қаза тапқан ағаларымыз бен апаларымыздың рухына бас иіп, еске алу.