» » "Үштілділік" орталығының əдіскері Исенгариева Рахат Қайырғалиқызының ұйымдастыруымен "Филология" бөлімінің 1-2 курстар арасында колледжішілік "Үштілдік-келешек кілті" атты полилингвальды байқауы

Мамыр айының 29 жұлдызында Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде үш тілді білім беруді насихаттауда "Үштілділік" орталығының əдіскері Исенгариева Рахат Қайырғалиқызының ұйымдастыруымен "Филология" бөлімінің 1-2 курстар арасында колледжішілік"Үштілдік-келешек кілті" атты полилингвальды байқауы өтті.Байқаудың мақсаты өскелең ұрпақтың бойында патриоттық сезімді күшейту, ана тілін білумен қатар орыс жəне ағылшын тілдерінде еркін қарым-қатынас жасай білу қабілеттерін қалыптастыру болатын.Сайыс 5 кезеңнен тұрды.Байқау қорытындысында бас жүлдені 2/9/а тобы студенті Исламғалиева Саида, 1-орында 2/9/ в тобы студенті Алмашева Алма, 2-орынды 1/9/ в тобы студенті Капакова Асыл, 3-орынды 1/9/ в тобы студенті Исаева Саида жəне Алғыс хатпен 2/9/ в тобы студенті Сейтимов Нұрлыбек пен 1/9/в тобы студенті Жексембаева Гүлжайна марапатталды.