» » 30-мамыр күні Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Біліммен нұрланған жастығым» атты колледждің бітіруші түлектеріне арналған соңғы қоңырау салтанатты жиын өтті

30-мамыр күні Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Біліммен нұрланған жастығым» атты колледждің бітіруші түлектеріне арналған соңғы қоңырау салтанатты жиын өтті. Салтанатты шарада колледж директоры Айжан Сәрсенқызы студенттерге құттықтау лебізін білдіріп, оқу жылындағы үздік болып танылған ұстаздарды марапаттады. Сонымен қатар салтанатты жиынның қонағы болып колледждің ардагер ұстаздары Заукина Капақызы және Роза Рамазанқызы, Жастар ресурс ортылығының маманы Чингиз Иматұлы қатысты. Қонақтар жалынды жас түлектертімізді құттықтап және белсенді студенттерімізді марапаттады.