» » 2018 жылы 24 қыркүйек күні «Ұлы тұлғаң көз алдымда мәңгілік...» тақырыбында жаңадан қабылданған студенттерге Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген мұғалімі, Еңбек Қызыл Ту орденінің иегері, қоғам қайраткері Қатира Ермекқызы Дүтбаеваның туған күні

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 2018 жылы 24 қыркүйек күні «Ұлы тұлғаң көз алдымда мәңгілік...» тақырыбында жаңадан қабылданған студенттерге Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген мұғалімі, Еңбек Қызыл Ту орденінің иегері, қоғам қайраткері Қатира Ермекқызы Дүтбаеваның туған күніне орай «Педагогика, психология, өзін-өзі тану және жеке пәндер әдістемесі» бірлестігінің мүшелері танымдық сағаттар өткізді. «Шетел тілінен бастауыш білім мұғалімі», «Негізгі білімнің қазақ тілі және әдебиеті мұғалімі», «Орыс тілі және әдебиеті мұғалімі» біліктіліктері бойынша барлығы 92 студентке Шыныбаева Аягөз, «Бастауыш білім беру мұғалімі», «Негізгі білімнің математика мұғалімі», «Өзін-өзі тану мұғалімі» мамандығының студенттеріне Асқарова Армангүл Қаленқызы, «Технология», «Негізгі білімнің дене шынықтыру пәні мұғалімі», мамандығының студенттеріне Халдыбаева Марал Қадимқызы мен Досмағамбетова Гүлжан Асқатқызы «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығының студенттеріне Қабделова Асем Сатымғалиқызы ұстаз, ана, қоғам қайраткері туралы видеофильм көрсетіп, Қатира Ермекқызының өмірі мен қызметі туралы түсініктер берді. Сабақ соңында студенттер өз ойларымен бөлісті, ұстаз, ана туралы ән айтты.