» » Қабылдау ережесі

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжіне

2024-2025 оқу жылына оқуға онлайн түрде қабылдау

ҚҰРМЕТТІ  ТАЛАПКЕР!

Сіздер үшін ыңғайлы форматты ұсынамыз! Біздің колледжге оқуға келу үшін EGOV.KZ платформасы арқылы қашықтықтан құжат тапсырып, өтініш беруге болады.

ҚҰРМЕТТІ  ТАЛАПКЕР!

Сіздер үшін ыңғайлы форматты ұсынамыз! Біздің колледжге оқуға келу үшін EGOV.KZ платформа арқылы қашықтықтан құжат тапсырып, өтініш беруге болады.

Рухани дамыған тұлға, ең бастысы жаңа формациялы МҰҒАЛІМ болғыңыз келсе Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжіне оқуға шақырамыз.
Бүгінгі заман - бәсекелестік пен жоғары технологиялар заманы, ғылым мен білім заманы. Сондықтан ұлттық рухпен тамыры сусындаған, өркениет әлемінің озық технологияларын меңгерген, жаңа заман талабына сай кәсіптік білімі бар, сапалы да білікті мамандар дайындау біздің басты мақсатымыз.

ҚҰРМЕТТІ  ТАЛАПКЕР!

Сіздер үшін ыңғайлы форматты ұсынамыз! Біздің колледжге оқуға келу үшін EGOV.KZ платформа арқылы қашықтықтан құжат тапсырып, өтініш беруге болады.

ҚҰРМЕТТІ  ТАЛАПКЕР!

Сіздің өміріңіздегі маңызды шешім қабылдау – кәсіпті таңдау сәті келді. Біздің колледждің білім беру бағдарламалары еңбек нарығында сұранысқа ие. Біздің колледжге таңдау жасаңыз !Сізді ой және білім, шығармашылық
әлеміне шақырамыз!
Ғылым мен білімнің, игілік пен ізгіліктің киелі ордасы Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі – өңіріміздегі халық ағарту саласы бойынша бірден-бір оқу орны ретінде қызмет ете отырып,бүгінгі таңда кәсіби білімнің қасиетті қара шаңырағына айналған.